Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


srovnani_sharepoint_skupiny

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
srovnani_sharepoint_skupiny [2017/02/14 13:17]
sebastian.novotny@ics.muni.cz [Srovnání funkcí]
srovnani_sharepoint_skupiny [2017/02/14 13:18] (aktuální)
sebastian.novotny@ics.muni.cz [Srovnání funkcí a možností SharePointu a Skupin Office 365]
Řádek 3: Řádek 3:
 SharePoint a Skupiny Office 365 jsou dvě řešení, kterými Microsoft reaguje na potřebu uživatelů spolupracovat. Přestože jsou oba tyto nástroje určené k podpoře týmů a oba pokrývají všechny podstatné oblasti spolupráce (komunikace,​ ukládání dat, spolupráce,​ organizace práce), svým pojetím a filozofií se navzájem liší. SharePoint a Skupiny Office 365 jsou dvě řešení, kterými Microsoft reaguje na potřebu uživatelů spolupracovat. Přestože jsou oba tyto nástroje určené k podpoře týmů a oba pokrývají všechny podstatné oblasti spolupráce (komunikace,​ ukládání dat, spolupráce,​ organizace práce), svým pojetím a filozofií se navzájem liší.
  
-**[[Skupiny Office 365]]** představují nový nástroj pro spolupráci týmů. Jedná se o kombinaci několika nástrojů Office 365 (Outlook, OneDrive pro firmy, OneNote, ​Palnner), propojených navzájem identitou skupiny a jejích členů. Skupiny Office 365 jsou základním nástrojem pro spolupráci,​ tomu odpovídají i jejich možnosti a pojetí.\\+**[[Skupiny Office 365]]** představují nový nástroj pro spolupráci týmů. Jedná se o kombinaci několika nástrojů Office 365 (Outlook, OneDrive pro firmy, OneNote, ​Planner), propojených navzájem identitou skupiny a jejích členů. Skupiny Office 365 jsou základním nástrojem pro spolupráci,​ tomu odpovídají i jejich možnosti a pojetí.\\
 Prioritou prostředí Skupin Office 365 je jeho jednoduchost a intuitivní způsob ovládání,​ nevýhodou tohoto přístupu je omezení funkcí a možností nastavení (pro řadu týmů ale nabízí i jednodušší prostředí Skupin vše, co pro spolupráci potřebují). Prioritou prostředí Skupin Office 365 je jeho jednoduchost a intuitivní způsob ovládání,​ nevýhodou tohoto přístupu je omezení funkcí a možností nastavení (pro řadu týmů ale nabízí i jednodušší prostředí Skupin vše, co pro spolupráci potřebují).
  
srovnani_sharepoint_skupiny.txt · Poslední úprava: 2017/02/14 13:18 autor: sebastian.novotny@ics.muni.cz