Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


tsukb

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
tsukb [2015/04/30 12:11]
krenkova@ics.muni.cz
tsukb [2015/04/30 12:14] (aktuální)
krenkova@ics.muni.cz
Řádek 24: Řádek 24:
 Do pole //​Počítač//​ je třeba zadat adresu terminálového serveru **ts.ukb.muni.cz** a následně kliknout na tlačítko //​Připojit//​. Do pole //​Počítač//​ je třeba zadat adresu terminálového serveru **ts.ukb.muni.cz** a následně kliknout na tlačítko //​Připojit//​.
  
-{{:tserver:​adresa_tsukb.gif?​250|}} {{:tserver:​01pripojeni_tsukb.png?250|}}+{{:​adresa_tsukb.gif?​250|}}{{:​01pripojeni_tsukb.gif?250|}}
  
 Od tohoto místa se chování mírně liší podle verze klienta Připojení ke vzdálené ploše nainstalovaném na počítači,​ z kterého se připojujete. Typicky se objeví přihlašovací dialog, do kterého zadáte jako uživatelské jméno UCN\vaše_UČO a jako heslo použijete Vaše sekundární heslo do Informačního systému MU.  Od tohoto místa se chování mírně liší podle verze klienta Připojení ke vzdálené ploše nainstalovaném na počítači,​ z kterého se připojujete. Typicky se objeví přihlašovací dialog, do kterého zadáte jako uživatelské jméno UCN\vaše_UČO a jako heslo použijete Vaše sekundární heslo do Informačního systému MU. 
tsukb.txt · Poslední úprava: 2015/04/30 12:14 autor: krenkova@ics.muni.cz